19.11.2020, 12:27

Шановний Романе Євстаховичу!

Ми, виконавчий комітет Стрийської міської ради та працівники міськвиконкому, з почуттям глибокої поваги дякуємо Вам за плідну співпрацю на благо нашого міста. Ми пишаємося, що всі ці роки очільником Стрия був талановитий керівник, мудрий господарник, який чесно і самовіддано дбав про інтереси стрийської громади, розвиток державотворчих процесів у нашому місті. Ми вдячні за Вашу щирість, людяність, високий патріотизм та християнські чесноти, виваженість та толерантність, за готовність вирішувати нелегкі проблеми життєдіяльності міста, що ставило перед нами життя.

Роки Вашого служіння стрийській громаді назавжди увійшли в історію Стрия. Ви були в перших рядах патріотів, які не побоялися протистояти комуністичному режиму. Саме тому представники різних політичних сил та громадських організацій національно-демократичного спрямування довірили Вам очолити першу демократичну раду. Без вагань і сумнівів Ви взяли на себе відповідальність за долю рідного міста, майбутнє стриян, згуртували громаду навколо національної ідеї, побудови Української держави. Мешканці міста завжди довіряли Вам, підтримували в усіх починаннях, про що свідчить шість каденцій невтомної праці на посаді міського голови Стрия.

Шановний Романе Євстаховичу, доля Стрия і стриян назавжди стали Вашою долею. І це найбільша нагорода, якої можна лише побажати. То ж нехай вдячність людська за Вашу працю стане для Вас оберегом, гідним підсумком Вашої трудової діяльності.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, довгих років життя в щасті і радості, Божого благословення Вам і Вашій родині на многії літа.