16.11.2020, 14:55

Засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

Сьогодні, 16 листопада, відбулося засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради під головуванням міського голови Романа Шрамов'ята.

На засіданні міськвиконкому розглянуто питання: про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік; про надання одноразової грошової допомоги громадянам міста; про надання грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС; про надання грошової допомоги особам з інвалідністю з нагоди Міжнародного дня інвалідів; про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Стрийська міська дитяча лікарня»; про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Стрия»; про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Стрийський пологовий будинок»; про закріплення житлової площі за дитиною, позбавленою батьківського піклування; про призначення опікуна над майном дитини-сироти; про дозвіл на купівлю житла та земельної ділянки; про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна; про переоформлення договору найму житла з громадянами; про зняття з квартирного обліку громадян, які потребують покращення житлових умов; про передачу житлового будинку на самостійне управління співвласникам; про надання дозволу на проведення захоронення безрідних громадян; про підготовку та проведення приписки громадян України до призовної дільниці Стрийського об'єднаного міського військового комісаріату у 2021 році, інші питання.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Роман Шрамов'ят підвів підсумки зробленого та подякував членам виконкому, команді, разом з якими дбали про добробут стриян, забезпечували життєдіяльність міста.