04.11.2020, 06:58

Шановні працівники залізничного транспорту!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня залізничника України.

Галузь, у якій Ви працюєте, посідає важливе місце в економіці України, має стратегічне значення, сприяє розвитку народного господарства, задовольняє потреби у перевезеннях. Сьогодні на різних залізничних підприємствах Стрия працюють фахівці — справжні професіонали, які добре знають і люблять свою справу, успішно продовжують славні сторінки галузі, її досягнення та успіхи.

Трудові колективи Стрийського залізничного вузла роблять усе для того, щоб злагоджено і чітко діяв увесь залізничний комплекс, ефективною була робота з перевезень пасажирів і вантажів, щоб технічне переоснащення здійснювалося за високими стандартами. Впевнений, що Ваша сумлінна праця й надалі сприятиме зміцненню економіки України, матиме високий авторитет серед стриян та гостей нашого регіону.

У день професійного свята бажаю Вам міцного здоров'я, нових трудових успіхів і перемог, невичерпної енергії, добра і благополуччя.

Зі святом Вас!

Роман Шрамов’ят