30.10.2020, 13:27

Шановні працівники соціальної сфери!

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом — Днем працівника соціальної сфери.

Соціальні працівники Стрия — це особливі люди, які за професійним обов'язком та покликом душі надають допомогу мешканцям нашого міста. Їхня праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Пенсіонери, інваліди, діти-сироти, малозабезпечені верстви населення, учасники АТО, переміщені особи — це ті, хто щодня потребує Вашої допомоги, уваги та підтримки. Своєю турботою, а іноді просто посмішкою, добрим словом Ви даруєте такі необхідні кожному віру, надію, впевненість у завтрашньому дні. Від Вашої компетентності, високих особистих якостей залежить соціальне самопочуття стриян.

Соціальна політика впродовж усіх років була важливим напрямком у роботі міської влади, відповідних відділів і служб міськвиконкому. Я вдячний Вам, шановні соціальні працівники, за Вашу сумлінну працю, прагнення творити добро, професійне виконання своїх службових обов'язків.

У день професійного свята бажаю Вам міцного здоров'я, наснаги, добробуту. Нехай Ваші добрі справи й надалі допомагають стриянам долати життєві негаразди, повертаються до Вас людською шаною і вдячністю.

Щастя Вам, радості, миру, добра!

Роман Шрамов’ят