19.10.2020, 16:12

Засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

19 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради під головуванням міського голови Романа Шрамов'ята.

На засіданні міськвиконкому розглянуто наступні питання: про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік та про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету для КНП “Стрийська центральна міська лікарня” на відновлення кисневої системи в сумі 49,5 тис. грн. та пожежної сигналізації в сумі 49,9 тис. грн. в зв'язку з завершенням ремонтних робіт в кардіологічному відділенні; про надання одноразової грошової допомоги громадянам міста в сумі 96,5 тис. грн.; про розгляд скарги на рішення адміністративної комісії згідно Постанови №18/4 від 15.09.2020р.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.