19.10.2020, 16:08

Прем'єрний показ кінофільму “Стрий. Легенда”

18 жовтня 2020 року в Міському будинку культури відбувся прем'єрний показ кінофільму “Стрий. Ленгенда” за участю акторів, учасників зйомок, партнерів та меценатів.

На початку показу присутніх привітав заступник міського голови Стрия Роман Волинець, відзначивши, що міська влада завжди підтримує цікаві починання, а даний проект грандіозний не лише за своїм задумом, а й за розмахом і термінами виконання. Роман Волинець запевнив, що й надалі підтримуватиме творчі креативні сили міста і всіляко сприятиме розвитку творчих ініціатив та радіє з того, що такий фільм - фактично візитка міста - вдався.

Дирекція та актори фільму висловили щиру подяку всім, хто долучився до створення фільму “Стрий. Легенда”. Автор ідеї кінофільму та продюсер картини Юрій Комарницький вручив учасникам створення фільму пам'ятні грамоти та сувеніри.

Події фільму переносять нас в історичні часи середини 14-го століття — епоху володаря Королівства Руського — Юрія Болеслава, часи заснування міста Стрия.

Фільм про надзвичайну долю сина саксонського лицаря, яка закинула його на Галичину. В картині переплелися доблесть і зрада, любов і ненависть, війна і мир, містика і історична достовірність.