17.09.2020, 16:15

Зробимо Україну чистою разом!

19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

«У рамках акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!». Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити глобальну проблему зі сміттям в навколишньому середовищі, разом зменшувати забруднення та не утворювати відходи, які сотні років будуть засмічувати Землю.

Вищезазначений захід пройде і у нашому місті за сприяння відділу молоді та спорту Стрийського міськвиконкому та ГО «Пласт». Учасники акції будуть очищувати від сміття дамбу річки Стрий.