16.09.2020, 15:53

Вручення ключів від квартири

16 вересня 2020 року у приміщенні виконкому Стрийської міської ради відбулося урочисте вручення ключів та відповідних документів на володіння квартирою особі з числа дітей, позбавлених піклування. Заступник міського голови Роман Волинець, вручаючи, звернувся до Аліни Бігун (Войтасик) та її чоловіка Юрія з наступними словами. «Завжди влада дотримується закону у своїх рішеннях. Але є ще моральні засади - допомога потребуючим. Дякуючи соціальним службам співпраця з тими, хто потребує допомоги, дає свій результат. Йде війна, перебуваємо в умовах епідемії коронавірусу, бізнес має труднощі, міський бюджет має дефіцит 20 мільйонів гривнів. Але виконуючи почесну християнську місію, були знайдені кошти для придбання вам житла. Він побажав, щоб оселя приносила тільки радість та їхні діти не пережили того, що зазнали батьки».На урочистому заході була присутня начальник служби у справах дітей виконкому міської ради Наталія Ковалишин, яка також привітала Аліну та Юрія Бігунів. Саме стараннями цього підрозділу міської влади реалізовано придбання квартири. Винуватці урочистого моменту вручення ключів від квартири Аліна та Юрій щиро подякували міській владі та всім хто долучився до цього.

Войтасик Аліна 12.01. 2001 р.н. перебувала на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в службі у справах дітей виконкому Стрийської міської ради з 03.09.2012 р. на підставі смерті матері та позбавлення батьківських прав батька. Вона знята з обліку 20.07.2017 р. у зв’язку з реєстрацією шлюбу з Юрієм Бігуном. У січні 2020 р. Аліна завершила навчання у Стрийському ВПУ №34 за професією «кухар, кондитер». На даний час перебуває у відпустці по догляду за дитиною. Разом з чоловіком виховують донечку Бігун Яну Юріївну 29.09.2019 р.н. На квартирному обліку Аліна Войтасик перебувала на підставі відповідного рішення виконкому Стрийської міської ради.

Технічний стан придбаної квартири наступний. Однокімнатна квартира розташована на третьому поверсі п’ятиповерховогобудинку 1986 р. побудови. Складається 1-ї житлової кімнати, коридору, кухні, ванної кімнати з туалетом та балкону. Квартира у доброму стані, не потребує ремонту, вікна та двері – замінені, вмонтовані меблі залишаються для подальшої експлуатації. Балкон закритий віконними рамами.