24.07.2020, 13:06

Шановні працівники торгівлі нашого міста!

Щиро вітаю Вас з професійним святом.

Ваше ремесло одне з найдавніших і найпотрібніших серед професій. Торговельна справа завжди була сполучною ланкою у взаємодії різних регіонів, країн світу, допомагала не лише здійснювати купівлю-продаж, а перш за все була засобом спілкування. У нинішніх умовах торгівля залишається однією з найбільш рентабельних, перспективних, інвестиційно-привабливих галузей бізнесу. Український топ-менеджмент швидко засвоює та впроваджує передові технології, вітчизняний та зарубіжний досвід ведення торговельної діяльності. Завдяки цьому збільшується економічний потенціал держави, стає комфортнішим життя.

Послугами працівників торгівлі користується кожен мешканець нашого міста. Від Вашого професіоналізму, тактовності, доброзичливості, організованої та ефективної роботи підприємств торгівлі залежить не лише розвиток споживчого ринку, а й настрій покупців, їхній побут. Урізноманітнюючи та розширюючи споживчий ринок, підвищуючи якість товарів широкого споживання, Ви задовольняєте повсякденні потреби стриян, які вдаються до Ваших послуг. За останні роки мережа торгівлі та громадського харчування в місті стала більш сучасною, близькою до потреб мешканців Стрия, зросли обсяги.

Шановні працівники торгівлі, стрияни вдячні Вам за Ваш труд, терпіння, щирі посмішки, намагання задовольнити потреби покупців. Не даремно кажуть, що в торгівлі немає випадкових людей — для цієї професії, безумовно, треба мати особливий талант, готовність служити людям, бути уважними та відповідальними. Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров'я, натхненної праці, успіхів та благополуччя. Нехай Ваша праця приносить задоволення і прибуток, дарує людям радість і задоволення, оправдовує Ваші очікування. Нехай Ваше життя завжди супроводжується позитивом, радістю, оптимізмом. Зі святом Вас!

Роман Шрамов’ят