Стрийська міська радаСтрийська міська рада

офіційний сайтофіційний сайт

Стрийська міська рада - Новини


 

26.06.2020, 13:23

Шановні стрияни!

Щиро вітаю Вас з державним святом — Днем Конституції України.

28 червня 1996 року — ця дата назавжди увійшла в сучасну історію нашого народу. Верховна Рада України від імені українського народу прийняла Основний Закон держави, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи визнано найвищою цінністю. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої країни на світовій арені.

Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпивши це в Конституції, підтвердила своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним з основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина.

Відзначаючи це свято, ми пам'ятаємо про те, що перша в Європі Конституція була створена в Україні Гетьманом Війська Запорізького Пилипом Орликом у 1710 році. Тоді цей документ став маніфестом повернення України до Європи. Сьогодні наша держава вірна своєму історичному вибору, робить впевнені кроки в європейському напрямку.

Шановні стрияни, Основний Закон України — це важливий фактор консолідації нашого суспільства, збереження в ньому громадянської злагоди, миру та стабільності. Ми всі прагнемо жити в успішній країні, де кожен має можливість гідно працювати і відпочивати. То ж нехай нам вистачить витримки, мужності, сили духа і патріотизму для того, щоб розбудовувати нашу країну, сприяти її процвітанню. Я вдячний стрийській громаді за розуміння і підтримку наших починань, духовне піднесення і наполегливу працю на благо рідного міста, Української держави.

З нагоди Дня Конституції від усієї душі бажаю Вам , шановні стрияни, міцного здоров'я, мирного неба, сімейного затишку та благополуччя. Нехай права і свободи, надані Конституцією, сприяють процесам розбудови нашої держави, учасниками яких є кожен з нас. Нехай це свято додає снаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі. Зі святом Вас!

Міський голова
Роман Шрамов’ят


НазадВсі новини
 


Стрийський міський голова
Олег Канівець


Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

ГАРЯЧА ІНТЕРНЕТ-ЛІНІЯ
з питань ЖКГ

Що думають стрияни про Голодомор

ВАЖЛИВО!


На допомогу сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту та екстремальних ситуаціях

Про порядок дій з отриманням інформації про вчиненння (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного характеру

Введення в дію оновленої нормативно-грошової оцінки земель міста Стрия

 

НАША АДРЕСА:

82400, Львівська обл.,
 м. Стрий, вул. Шевченка, 71, тел. (03245) 52434, факс (03245) 71271

Економічний форум у Львові

Прогноз погоди у Стрию

Прогноз погоди в Стрию на найближчий місяць


СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини

На початок сторінки


Каталог україномовних сайтів [Vox.com.ua] Портал українця

© Стрийська міська рада, 2007-2020
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове