22.06.2020, 14:16

Стрияни пам’ятають трагічні сторінки на території тюрми

Сьогодні, 22 червня, на території Меморіального комплексу “Борцям за волю України” відбулася поминальна панахида та траурний мітинг за невинно убієнними українськими патріотами, які загинули в тяжких муках від рук НКВС, що відступали під натиском німців у червні 1941 року.

Поминальну панахиду за упокій душ невинно убієнних жертв провів отець Василь Горечко, сотрудник Кафедрального Храму Успіння Пресвятої Богородиці. Про ті трагічні події нагадала присутнім директор музею “Верховина” Галина Верес. Був освячений саркофаг, де лежать тлінні останки 255 жертв комуністичного терору. Хвилиною мовчання присутні пом’янули їх пам’ять.

На заході були присутні представники міської ради на чолі з заступником міського голови Романом Волинцем, депутати міської ради, громадських організацій. На завершення був виконаний державний гімн України. При вході на Меморіальний комплекс розгорнута фотовиставка де розміщені світлини про ті трагічні події.