15.05.2020, 13:22

16 травня святкуємо День Європи в Україні

З 2003 року третьої суботи травня відзначаємо День Європи в Україні. Для українців це особливий день, адже Україна є повноправною та невід'ємною частиною європейської спільноти — великої родини, об'єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об'єднаної Європи.

Щороку цього дня у бібліотеках, музеях, школах нашого міста проходять святкові заходи, приурочені Дню Європи. На жаль, цьогоріч через пандемію та карантинні обмеження немає змоги організовувати публічні зустрічі. Однак можемо спілкуватися онлайн, влаштовувати віртуальні подорожі столицями та відомими місцями європейських країн. Пам'ятаймо: Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.