27.03.2020, 12:01

Відповідальнісnь за отримання соціальних виплат особами, які нелегально працюють за кордоном

Міським головою м.Стрия Романом Шрамов’ятом 25 березня 2020 року підписано розпорядження №23 «Про вжиття заходів», яким він зобов’язав:

• Фінансове управління Стрийської міської ради на час дії карантину в першочерговому порядку здійснювати фінансування захищених і невідкладних видатків міського бюджету та заходів, пов’язаних з протидією поширенню коронавірусної інфекції територією міста. У разі недостатності коштів на проведення профілактичних і протиепідемічних заходів вносити відповідні зміни до показників міського бюджету на 2020 рік.
  • Головних розпорядників коштів міського бюджету на час дії карантину призупинити укладання угод, виконання робіт та взяття бюджетних зобов’язань за непершочерговими видатками бюджету; забезпечити проведення реєстрації розпорядниками коштів в органах Державної казначейської служби бюджетних зобов’язань за непершочерговими видатками лише після погодження з фінансовим управлінням Стрийської міської ради.