24.03.2020, 12:08

Позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС

24 березня 2020 року під головуванням першого заступника міського голови Романа Маланія відбулося позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС. Розглядалося питання про визначення рівня надзвичайної ситуації , яка виникла внаслідок розповсюдження на території Львівської області гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Заслухавши інформацію директора КНП «Стрийська центральна міська лікарня» О.Бегея, директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» І.Салдан, начальника Стрийського міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області В.Чабановича, начальника відділу ЖКГ, промисловості, транспорту і зв'язку Стрийського міськвиконкому Л.Гресько комісія вирішила:

1. Інформацію фахівців, які виступили на засіданні комісії взяти до відома.

2. Зважаючи на характер розповсюдження територією області гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 керуватися визначенням епідемічної ситуації, яка склалася станом на 23 березня 2020 року, як надзвичайну ситуацію медико-біологічного характеру регіонального рівня та керуватися рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 23.03.2020 року (протокол № 9).

3. На виконання рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС перевести органи управління та сили цивільного захисту міста з 24.03.2020 року у режим надзвичайної ситуації.

4. Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України та з метою забезпечення управління невідкладними заходами під час виникнення надзвичайної ситуації регіонального рівня призначити керівником робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру в місті Стрию першого заступника міського голови Маланія Романа Дмитровича, заступником керівника штабу – заступника міського голови Волинця Романа Петровича.

5. Керівнику робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру в місті Стрию:

5.1 Визначити структуру та персональний склад Штабу з ліквідації на території міста Стрия медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру згідно з додатком.

5.2 Ввести в дію «План реагування органів управління та сил цивільного захисту міста Стрия при загрозі та виникненні епідемії особливо небезпечних інфекційних і кишкових захворювань».

5.3 Визначити місцем розгортання та роботи Штабу – виконавчий комітет міської ради (кабінет № 38).

5.4 Організувати відпрацювання необхідних документів відповідно до вимог наказу МВС від 26.12.2014 року № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації». Термін виконання – негайно.

6. Стрийському відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області (І.Малиш) залучити посилені патрулі для забезпечення карантинних заходів на території міста. Термін виконання – постійно, до стабілізації ситуації або особливого розпорядження.

7. Відділу культури міськвиконкому (Б.Бойко) і відділу організаційному та з питань внутрішньої політики (Я.–І.Соколівська) організувати проведення роботи з керівниками релігійних організацій міста щодо можливості переведення служб, мес і богослужінь у максимально дистанційному варіанті. Термін виконання – до 25.03.2020 року.

8. Відділу з питань цивільного захисту та оборонної і мобілізаційної роботи (Є.Харик) забезпечити залучення міської системи оповіщення цивільного захисту до інформування населення про хід ліквідації надзвичайної ситуації на території міста. Термін виконання – постійно, до стабілізації епідситуації або особливого розпорядження.

9. Відділу освіти виконавчого комітету міської ради (О.Матвіїв), управлінню праці та соціального захисту міської ради (С.Панилик), службі у справах дітей (Н.Ковалишин) та територіальному центру соціального обслуговування (О.Грицай) проводити роз’яснювальну роботу щодо обмеження пересування неповнолітніх осіб без супроводу дорослих, осіб похилого віку без нагальної потреби.

10. Контроль за виконанням заходів, що організовуються відділами культури, освіти та медичного забезпечення покласти на заступника міського голови – заступника голови Штабу Романа Волинця.

11. Загальний контроль за виконанням рішення позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС покласти не першого заступника міського голови – голови Штабу Романа Маланія.

Комісією створено Штаб з ліквідації на території міста Стрия медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру у складі:

• Маланій Роман Дмитрович – перший заступник міського голови, керівник штабу;
  • Волинець Роман Петрович – заступник міського голови, заступник керівника штабу;
  • Стецик Ігор Миронович – заступник міського голови, заступник керівника штабу;
  • Полюхович Іван Васильович – старший інспектор з надзвичайних ситуацій відділу з питань НС та ЦЗН, оборонної і мобілізаційної роботи, секретар штабу;
  • Харик Євген Євгенович – начальник відділу з питань НС та ЦЗН, оборонної і мобілізаційної роботи виконкому міської ради, член штабу;
  • Бегей Осип Миколайович – директор КНП «Стрийська центральна міська лікарня», член штабу;
  • Салдан Іванна Миколаївна – директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», член штабу;
  • Цимбала Ігор Євгенович – директор КНП «Стрийський пологовий будинок», член штабу;
  • Чабанович Василь Степанович – начальник Стрийського міського управління Держпродспоживслужби ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, член штабу;
  • Рокунець Оксана Євгенівна – начальник Стрийського лабораторного центру ГУ ЛОЛЦ МОЗ України у Львівській області, член штабу;
  • Вовк Роман Ігорович – заступник начальника Стрийського відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області, член штабу;
  • Поздняков Віталій Вікторович – начальник 8-ї ДПРЧ ГУ ДС НС України у Львівській області, член штабу.