20.03.2020, 14:13

Повідомлення ТзОВ «Комунальник 1» про намір зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів на території м.Стрия)

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» Постанови КМ України від 26.07.2006р.№1010 в редакції Постанови КМ України від 27.03.2019 р.№318, керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 р.№239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» доводимо до відома споживачів про намір змінити чинні тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами, а саме на послугу з вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів.

Востаннє тариф переглядався (коригувався) 19 квітня 2017р. Діючі тарифи на послуги з вивезення побутових відходів затверджені рішенням Стрийського виконавчого комітету від 19.04.2017року №109.

Згідно змін, внесених до Постанови Кабінету Міністрів від 26.07.2006 р.№1010 в редакції Постанови КМ України від 27.03.2019 р.№318, тариф з поводженням з побутовими відходами є єдиним для всіх категорій споживачів.

Встановлення «нових тарифів» надасть змогу покращити фінансовий стан підприємства та якість надання послуг.

За більш детальною інформацією можна ознайомитися в ТзОВ «Комунальник 1» за адресою: м.Стрий вул.Нижанківського, 50.

Пропозиції і зауваження, щодо встановленого тарифу просимо надати у письмовому вигляді в ТзОВ «Комунальник1 » (м.Стрий вул. Нижанківського, 50 тел. 0666761794 електронна пошта komunalnyk@gmail.com та у відділ житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку Стрийської міської ради (м. Стрий вул.Шевченка 71 тел .7-13-81) протягом 7 календарних днів з дня опублікування повідомлення у часописі «Гомін волі».