05.02.2020, 13:44

Інформація про проведене засідання містобудівної ради

4 лютого 2020 року в приміщенні міськвиконкому по вул. Т.Шевченка, 71 за участі членів містобудівної ради та громадськості, відбулось засідання містобудівної ради та громадське обговорення по розгляду детальних планів території (містобудівної документації).

На засіданні за інформацією голови ради першого заступника міського голови Р.Маланія були розглянуті детальні плани території обмеженої вул. Шумлявщиною, вул. Н.Літописця, вул. Шептицького, вул. О.Степанівни, в районі вул. Дрогобицької, вул. Грінченка, вул. Підкови, обмеженої вул. Львівською, вул. Скибінського, вул. Млинарською, обмеженої вул. Валовою, вул. Незалежності, вул. Б.Хмельницького (коригування), в районі вул. Січових Стрільців, вул. Новаківського, залізничної колії, в районі вул. Б.Хмельницького, вул. Млинарської, обмеженої вул. Яціва, вул. Скибінського, вул. Ольжича, вул. Об’їзною, обмеженої майданом Ринок, вул. Б.Хмельницького, вул. Зеленою, вул. Кравецькою, вул. Торговиця (коригування), в районі вул. Крушельницької, на вул. Сковороди, 4-А, про що повідомлялося в часописі «Гомін волі» за 04.01.2020р., та на офіційному сайті Стрийської міської ради - http://www.stryi-rada.gov.ua. Протягом місяця пропозицій чи зауважень не надходило.

Під час засідання містобудівної ради на запитання членів містобудівної ради та громадськості були надані відповіді та пояснення розробниками детальних планів території - архітекторами Т.Дириком, О.Францкевичем, А.Притуляком.

Внаслідок обговорення вирішено погодити та винести на розгляд чергової сесії Стрийської міської ради детальні плани території:

1. обмеженої вул. Шумлявщиною, вул. Н.Літописця, вул. Шептицького, вул. О.Степанівни.

2. в районі вул. Дрогобицької, вул. Грінченка, вул. Підкови.

3. обмеженої вул. Львівською, вул. Скибінського, вул. Млинарською.

4. обмеженої вул. Валовою, вул. Незалежності, вул. Б.Хмельницького (коригування).

5. в районі вул. Січових Стрільців, вул. Новаківського, залізничної колії.

6. в районі вул. Б.Хмельницького, вул. Млинарської.

7. обмеженої вул. Яціва, вул. Скибінського, вул. Ольжича, вул. Об’їзною.

8. обмеженої майданом Ринок, вул. Б.Хмельницького, вул. Зеленою, вул. Кравецькою, вул. Торговиця (коригування).

9. в районі вул. Крушельницької.

10. на вул. Сковороди, 4-А.