13.01.2021, 12:31

Підсумок проведення Акції «Різдво 2021 для воїнів в зоні ООС»

В період з 1 по 31 грудня 2020 року Волонтерським штабом ГО «Майдан Стрийщини» за підтримки Стрийського міського голови пана Олега Канівця, проведено Акціїю «Різдво 2021 для воїнів в зоні ООС».

До акції долучились всі навчальні заклади міста Стрия, старости Стрийської територіальної громади пан Тарас Греськів, Михайло Яхван, Ігор Бардин, Володимир Лялька, а також небайдужі стрияни та підприємці Стрийщини: Володимир Супрун, Борис Юрович, Андрій Скрипець, Роман Болкіт, директор ТОВ Феолаб Олег Фещенко.

У 18 міст, селищ та сіл Луганської, Донецької, Херсонської областей, де виконують бойові завдання стрияни, передано 128 Різдвяних пакунків з варениками та памбухами, бурячками та оселедцем, ковбасою та шинкою, горіхами та сушкою, інши смаколиками, приготовленими в Стрийській СШ № 2, від громад Дашавського старостинського округу (смт Дашава, с.Олексичі, с.Гайдучино, с.Щасливе, с.Йосиповичі, с.Загірне).

Для воїнів, наших захисників із Стрийщини в зоні ООС, надіслано багато дитячих Різдвяних привітань-малюнків від учнів 2-6 класів шкіл міста Стрия, та привітання усіх воїнів-стриян від Стрийського міського голови Олега Канівця з Новорічними та Різдвяними святами.

Волонтерський штаб ГО «Майдан Стрийщини» висловлює сердечну вдячність міському голові Стрия Олегу Леонідовичу Канівцю, заступнику міського голови Христині Грех, старостам Тарасу Греськів, Михайлу Яхван, Ігору Бардин, Володимиру Лялька, директорам усіх шкіл, небайдужим стриянам та підприємцям за участь у Акції та організацію свята Різдва Христового для стриян в зоні проведення ООС.

Степан Вега, полковник запасу, начальник волонтерського штабу ГО “Майдан Стрийщини”