28.12.2019, 10:48

Шановні стрияни!

Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ми перегортаємо ще одну сторінку нашої історії, життя кожного з нас. Рік, що минає, яким би складним він не був, подарував нам радість спілкування, напруженої і творчої праці на благо рідного міста, Української держави, додав професійного та життєвого досвіду.

Міська влада спільно з депутатами, громадою міста робила усе можливе, щоб забезпечити успішну життєдіяльність Стрия, надавала допомогу мешканцям міста, які того найбільше потребували, підтримувала воїнів АТО, їхні родини, успішно втілювала в життя Програму економічного та соціального розвитку міста. Впевнений, що й надалі ми дбатимемо про наш спільний дім, наповнюючи його добрими справами, духовними цінностями, турботою про добробут стриян.

Я щиро вдячний Вам, шановні стрияни, за Вашу працю і патріотизм, розуміння і підтримку, готовність дбати про рідне місто. Хочу вірити, що новий 2020 рік принесе стабілізацію суспільно-політичного життя країни, економічного та соціально-культурного зростання.

Шановні стрияни, нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об'єднає нас спільними справами, вагомими досягненнями, вірою у власні сили і в щасливу долю Української держави, благословить наші помисли і діла, зміцнить силу і віру. Нехай новорічні і різдвяні свята стануть вісниками оновлення, принесуть добро, мир, достаток у кожну родину. Нехай Ваші серця будуть зігріті любов'ю і теплом, а домівки повняться добром і радістю.

Здоров'я Вам, успіхів, Божої благодаті. Веселих свят, щасливого Нового року та Різдва Христового!

Христос рождається! Славімо Його!

Роман Шрамов’ят