12.12.2019, 07:38

Засідання комісії захисту прав дітей

11 грудня, відбулося засідання комісії захисту прав дітей Стрийського міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Стрия Романа Волинця.

На засіданні комісії розглянуто питання: про повернення малолітніх дітей; про позбавлення батьківських прав; про призначення опікуна дитині-сироті; про призначення піклувальника дитині, позбавленій батьківського піклування; про дозвіл на обдарування неповнолітньої; про дозвіл на участь у вихованні малолітнього сина, перевірка умов проживання вищевказаного малолітнього; про дозвіл на відчуження автомобіля, який належить малолітній. Комісія заслухала звіт про стан виховання, утримання і розвитку дитини у прийомній сім'ї. Затверджено індивідуальні плани.