01.11.2019, 15:15

Шановні працівники соціальної сфери!

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом. У цей день ми вшановуємо особливих людей, які своєю професією обрали турботу про немічних, одиноких, кволих — тих, хто цього найбільше потребує. Ваша праця сповнена гуманізму і милосердя, тепла і щирості. Саме від Ваших професійних якостей, уваги і компетентності у значній мірі залежить самопочуття людей, їхній настрій, побут.

У нашому місті турбота про пенсіонерів, інвалідів, малозабезпечених, багатодітних матерів, дітей-сиріт, учасників війни, національно-визвольної боротьби, АТО та їхні сім'ї, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, внутрішньо переміщених осіб стала важливою складовою роботи міської влади, відповідних відділів та служб міськвиконкому.

Стрияни вдячні Вам, шановні працівники соціальної сфери, за Вашу сумлінну працю, сердечність і милосердя, з якими ідете до людей, зігріваєте теплом свого серця тих, хто опинився у важких життєвих обставинах. Ви даруєте надію своїм підопічним, запалюєте віру в людську доброту, християнські чесноти, допомагаєте долати труднощі. То ж нехай Господь дарує Вам довгі роки життя у щасті, здоров'ї, радості, родинному затишку та благополуччі. А щира людська вдячність буде найвищою нагородою за Вашу благородну працю.

Роман Шрамов’ят