10.10.2019, 16:53

Візит робочої групи

9 жовтня заступник міського голови Стрия Ігор Стецик зустрівся з членами робочої групи з вивчення стану підготовки підприємств теплоенергетики до роботи в осінньо-зимовий період — начальником оперативно-диспетчерського відділу Міністерства розвитку громад та територій України Василем Митьком і начальником управління експлуатаційної діяльності у сфері комунального обслуговування Львівської ОДА Тарасом Зозулею.

З метою перевірки готовності КП “Стрийтеплоенерго” до роботи в осінньо-зимовий період здійснено об'їзд котелень, обговорено проблемні питання газопостачання підприємства. Відзначено як позитивне, що КП “Стрийтеплоенерго” приділяє значну увагу використанню альтернативних видів палива. Зокрема, цьогоріч введено в експлуатацію чергову котельню на території ВПУ № 35 потужністю 1,7 мВт, яка працює на дерев'яній трісці та з резервним газовим котлом 2 мВт. Крім того підприємство почало переходити на підігрів води з використанням теплових насосів, при якому не використовуються традиційні джерела енергоживлення і це найсучасніший, економний та екологічний спосіб отримання теплової енергії.