11.09.2019, 16:40

Засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад директорів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я міста Стрия

Сьогодні, 11 вересня, у приміщенні міськвиконкому відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад директорів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я міста Стрия. Заступник міського голови Стрия - голова конкурсної комісії Роман Волинець оголосив склад конкурсної комісії, роз'яснив умови проведення конкурсу.

Конкурс проводитиметься на зайняття посад директорів КНП “Стрийська центральна міська лікарня”, КНП “Стрийський пологовий будинок”, КНП “Стрийська міська дитяча лікарня” відповідно до п.п.7-10 Положення про порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства охорони здоров'я, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 02.08.2019р. №186.

Комісія ухвалила умови проведення конкурсу на зайняття посад директорів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я міста Стрия, затвердила перелік необхідних документів, вимоги до кандидатів.