03.09.2019, 13:36

Розпочався новий навчальний рік

Цьогоріч голосний шкільний дзвоник покликав за парти понад 7 тисяч школярів Стрия, давши початок новому навчальному року. З них 760 першокласників вперше переступили поріг Країни Знань. Ще 2,5 тисячі дошкільнят пізнаватимуть світ під пильним доглядом вихователів у дошкільних навчальних закладах міста.

У цьому навчальному році, в порівнянні з попередніми, помітно зросла кількість учнів, які сядуть за шкільні парти, збільшилася наповнюваність класів. Всього сформовано 263 класи, в тому числі 27 для першокласників. Їх навчатимуть понад тисячу педагогів, щедро ділячись своїми знаннями та досвідом.

Цьому передувала підготовка освітніх закладів до роботи в новому навчальному році. Особлива увага приділялася поліпшенню матеріально-технічної бази освітньої галузі міста. На ці роботи спрямовано 8 мільйонів 953 тисячі гривень. Завдяки постійному контролю та підтримці міського голови Романа Шрамов'ята за ходом робіт, передбачених Програмою економічного та соціального розвитку м. Стрия, належній координації робіт виконавчими структурами, управлінській діялності керівників шкіл, дошкільних та позашкільних закладів, допомозі батьків, переважна більшість запланованого виконано — заклади освіти Стрия до роботи у 2019 - 2020 навчальному році готові.

Нехай новий навчальний рік буде успішний для школярів та педагогів нашого міста.