02.09.2019, 15:59

Інформація виконкому Стрийської міської ради про оголошення конкурсу на право укладення договору оренди комунального (іншого) нерухомого майна

Назва об’єкта та місцезнаходження:

1. Нежитлові вбудовані приміщення №№ 52, 53 загальною площею 68,9 кв. м в будівлі корпусу лікувального 1 за адресою: 82400 Львівська обл., м. Стрий, вул. Дрогобицька, 50 Вартість майна згідно зі звітом про оцінку майна, виконаним станом на 05 липня 2019 року становить 472218 грн. Початковий розмір орендної плати становитиме без ПДВ за перший місяць 7870,30 грн., визначений відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, затвердженої Постановою КМУ № 786 від 04.10.1995 р. (зміни до Методики № 961 від 14.09.2011р.), виходячи з ринкової вартості. Об'єкт оренди перебуває на балансі Стрийської центральної міської лікарні.

2. Нежитлові підвальні приміщення №№ I-IV загальною площею 71,4 кв. м в будівлі адмінбудинку «А-1» за адресою: 82400 Львівська обл., м. Стрий, вул. Сірка, 4. Вартість майна згідно зі звітом про оцінку майна, виконаним станом на 12 серпня 2019 року становить 148576 грн. Початковий розмір орендної плати становитиме без ПДВ за перший місяць 2228,64 грн., визначений відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, затвердженої Постановою КМУ № 786 від 04.10.1995 р. (зміни до Методики № 961 від 14.09.2011р.), виходячи з ринкової вартості. Об'єкт оренди перебуває на балансі управляючої компанії комунального підприємства «Світанок».

Основні умови проведення конкурсу:

Умова 1. Використання орендованого приміщення з метою встановлення комп’ютерного томографа.

Умова 1.2. Використання орендованого приміщення згідно умов конкурсанта.

Умова 2. Найбільший запропонований розмір орендної плати за використання зазначеного об’єкта порівняно з початковим розміром.

Умова 3. Своєчасне і у повному обсязі внесення орендної плати (щомісяця, до 5-го числа місяця, наступного за звітним) з урахуванням індексу інфляції.

Умова 4. Об’єкт оренди не підлягає передачі в суборенду.

Умова 5. Належне утримання та використання об’єкта оренди та прилеглої території.

Умова 6. Термін оренди – 1 рік з можливістю продовження терміну за умови виконання орендарем всіх обов’язків за договором оренди.

Умова 7. Страхування орендованого майна протягом 1-го місяця з дати укладення договору оренди.

Умова 8. Дотримання заходів протипожежної безпеки орендовано майна.

Умова 9. Укладення окремих угод з комунальними службами за надання комунальних послуг або орендодавцем.

Умова 10. Інші пропозиції учасника конкурсу.

Для участі у конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд до конкурсної комісії:

• заяву про участь у конкурсі,
  • проект договору оренди, підписаний учасником і завірений печаткою (за наявності).

Відомості про учасників конкурсу:

а) для учасників, які є юридичною особою: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи, копії установчих документів, відомості про фінансовий стан (платоспроможність) учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованості, довідку від учасника конкурсу про те, щодо нього не порушено справи про банкрутство;

б) для учасників, які є фізичними особами: копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності (за наявності), декларацію про доходи.

Конкурсні пропозиції:

а) зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу, у тому числі запропонований учасником конкурсу розмір орендної плати (відображається в проекті договору оренди);

б) додаткові пропозиції щодо поліпшення орендовано майна;

в) пропозиції щодо гарантій сплати орендної плати.

Конкурс буде проведено у виконавчому комітеті міської ради через 20 календарних днів після інформації в пресі про проведення конкурсу.

Термін прийняття заяв та інших матеріалів, проведення конкурсу на право укладення договору оренди комунального майна проводиться протягом 13 календарних днів після опублікування цієї інформації та приймаються за адресою: м. Стрий, вул. Шевченка, 71 (відділ приватизації і УМКМ та земельними ресурсами каб. 29).

Ознайомитись з об’єктом можна в робочі дні за місцем його розташування. Додаткову інформацію можна отримати по тел. 7-12-25.

Конкурсні пропозиції подаються в окремому конверті з написом „На конкурс”, запечатаному печаткою учасником конкурсу.