11.07.2019, 17:43

До уваги громадян, які подавали декларацію про майновий стан і доходи!

31 липня 2019 року - останній день сплати фізичними особами податку на доходи фізичних осіб, зазначеного в поданій ними річній декларації про майновий стан і доходи.

Нагадаємо, що фізичні особи, які у 2018 році отримували доходи від неподаткових агентів та доходи в результаті прийняття ними у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, повинні подати до органу фіскальної служби за місцем реєстрації річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

У податковій декларації про майновий стан і доходи громадяни відображають суму отриманого доходу за звітний рік та визначають податкове зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та військового збору за ставкою 1,5%.

Нагадаємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи подається у термін до 1 травня 2019 року.

Сума податку на доходи та військового збору, зазначена у податковій декларації сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2019 року.

Зазначена норма передбачена п.179.7 ст.179 Податкового кодексу.

Сектор організаційного забезпечення Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області