05.07.2019, 12:30

Громадські слухання по встановленню нових тарифів на водопостачання та водовідведення відміняються

Враховуючи те, що прожитковий мінімум з 01.07.2019 р. збільшився і складає 1936 грн. КП «Стрийводоканал» змушений провести перерахунок економічно-обґрунтованого тарифу та повторно подати на розгляд до Стрийського міськвиконкому.

В зв’язку з цим громадські слухання по встановленню нових тарифів на водопостачання та водовідведення 09.07.2019 р. відміняються.

Дату та час проведення громадських слухань по встановленню нових тарифів на водопостачання та водовідведення буде додатково повідомлено в засобах масової інформації.