14.05.2019, 15:55

Засідання комісії захисту прав дітей

14 травня відбулося засідання комісії захисту прав дітей Стрийського міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Стрия Романа Волинця.

На засіданні комісії розглянуто такі питання: про повернення двох малолітніх дітей; про дозвіл на зняття з реєстрації малолітнього; про позбавлення батьківських прав; про підтвердження місця проживання з метою виїзду за кордон; про дозволи на обдарування неповнолітніх; про дозвіл на продаж квартири, яка належить малолітній; про дозвіл на обдарування квартирою; про дозвіл на участь у вихованні малолітньої дочки. Розглянуто інформації із Стрийської міської дитячої лікарні стосовно малолітньої.