14.05.2019, 14:49

За січень-квітень 2019 року до бюджетів всіх рівнів платниками податків по території обслуговування Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області сплачено понад 1052 мільйона гривень податків

До державної скарбниці платники перерахували 557044,2 тис. гривень. Головними складовими податкових надходжень до державного бюджету є надходження податку на додану вартість – 133410,7 тис. грн. та податку на доходи фізичних осіб – 134812,5 тис. гривень. Також значну частку в надходженнях до державної скарбниці займають: рентна плата за користування надрами – 251652,7 тис.грн, військовий збір – 22888,3 тис. грн. та податок на прибуток – 33231,8 тис. гривень.

До місцевої казни надійшло 496357,5 тис. грн., що на 70907,2 тис. грн., більше у порівнянні з відповідним періодом 2018 року.

За січень - квітень 2019 року до місцевих бюджетів надійшло:

податок на доходи фізичних осіб - 328720,5 тис. грн., що на 46201,4 тис. грн. більше ніж за відповідний період минулого року;

єдиного податку – 55021,4 тис.грн;

плати за землю – 41749,0 тис.грн;

плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – 8190,5 тис. грн;

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - 10593,9 тис. гривень.

Начальник Стрийського управління Тарас Левицький запевнив, що завдяки впровадженню електронних сервісів, вдосконаленню механізму надання адміністративних послуг та налагодженому діалогу з представниками бізнесу прогнози щодо збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів оптимістичні.

Сектор організаційного забезпечення Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області