02.11.2018, 15:47

Розроблено детальні плани територій м.Стрия

У відповідності до чинних нормативних документів на підставі рішень Стрийської міської ради міськвиконкомом розроблені детальні плани територій:

Одночасно повідомляємо, що громадське обговорення детальних планів території, разом з їх розглядом містобудівною радою відбудуться 03 грудня 2018 року о 13.00 у кабінеті №38, приміщенні міськвиконкому в м. Стрий, вул. Шевченка, 71.

У зв’язку з значними обсягами візуальної інформації за детальною інформацією та для надання зауважень і пропозицій по піднятих питаннях звертатись у відділ архітектури та містобудування Стрийського міськвиконкому по вул. Шевченка, 71, каб. №№37, 41.