Стрийська міська радаСтрийська міська рада

офіційний сайтофіційний сайт

Стрийська міська рада - Новини


 

19.09.2018, 15:54

У Стрию відкрито інклюзивно-ресурсний центр

В єдності, партнерстві, порозумінні... можна творити добрі справи для людей. 7 вересня 2018 р. ввійде в історію м. Стрия, як день особливої уваги до особливих дітей... Відкрився на базі Стрийська загальноосвітня школа І ступеня 11 інклюзивно-ресурсний центр, який надаватиме допомогу та діагностуватиме діток м. Стрия, що потребують особливої уваги віком від 2-х до 18-ти років. У святковій урочистій атмосфері відбулося це очікуване відкриття. Приємно, що влада міста суттєвим фінансовим ресурсом долучилася до проведення ремонтних робіт, облаштування приміщень, створення затишної обстановки у цьому центрі. У виступах заступника міського голови Роман Волинець та очільльниці відділу освіти Oksana Matviiv неодноразово звучало, що це лише початок доброї справи. Попереду ще багато роботи, але сам факт відкриття такого центру 5-го за ліком в області з 26... свідчить про те, що можемо не лише чути громаду, слухати громаду, але й реалізовувати все це в дії та реалі.

Окремо хочу подякувати директорці Депертаменту освіти і науки ЛОДА Lubomyra Mandziy, яка у своєму щільному графіку знайшла можливість (власним авто, сама ж і за кермом) приїхати на відкриття і підтримати особистою присутністю, як інклюзивну освіту так і всіх діток з ООП, їх батьків, вчителів, які працюють з такими дітьми. Як на мене, це дуже важливо, адже пригадуючи 2001р., коли ми з Надією Пістун за підтримки Марія Васюник розпочинали цей процес, дуже важко давалось суспільне порозуміння, яке нарешті стає пріоритетом державної політики.

Було багато щирих вітальних слів від депутатів міської ради: Володимир Кам'янка (Volodimir Kam'yanka), який за дорученням Генерального директора поліграфічно-видавничої фірми "Укрпол" Сергій Ковальчук передав першу ( дай Боже, не останню !!!) спонсорську фінансову підтримку новоствореному центру, Roksolana Burak-Kovtsun, яка щиро привітала усіх присутніх разом із студентами нашого Стрийського аграрного коледжу.

У свою чергу директорка ІРЦ Іванна Бегей (Ivanna Begey) подякувала усім за підтримку та допомогу, представила колектив інклюзивно-ресурсного центру... Під звуки святкових фанфар було урочисто перерізано символічну стрічку, як уособлює свого роду народження нового світосприйняття і нового толерантного мислення у громаді та суспільстві.

о.Андрій здійснив чин освячення, а від так, усі присутні могли оглянути приміщення центру. Далі на часі придбання обладнання, на що виділені кошти з державної субвенції на суму понад 251 тис. грн. Звичайно, що їх освоєння трішки затягнеться в часі, оскільки необхідно провести тендерні процедури, тому просимо усіх батьків та діток трішки набратися терпіння, з часом ВСЕ БУДЕ СУПЕР, але фахівці центру працюватимуть у штатному режимі уже з понеділка і надаватимуть увесь спектр необхідниїх корекційно-розвиткових послуг.

Звичайно, що Любомира Степанівна не була б собою, якби не заглянула "попутньо" у наші 1 класи, щоб особисто оцінити новий освітній простір НУШ, поспілкувалась з педагогами, дітьми....Тут, утримаюсь від своїх суджень, міркую, що п. Любомира сама прокоментує...

Що ж, в добру путь ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР м. Стрия, попутнього вітру у плаванні на теренах нового океану добра, толерантності та любові.

Відділ освіти виконкому Стрийської міської ради


НазадВсі новини
 


Стрийський міський голова
Олег Канівець


Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

ГАРЯЧА ІНТЕРНЕТ-ЛІНІЯ
з питань ЖКГ

Що думають стрияни про Голодомор

ВАЖЛИВО!


На допомогу сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту та екстремальних ситуаціях

Про порядок дій з отриманням інформації про вчиненння (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного характеру

Введення в дію оновленої нормативно-грошової оцінки земель міста Стрия

 

НАША АДРЕСА:

82400, Львівська обл.,
 м. Стрий, вул. Шевченка, 71, тел. (03245) 52434, факс (03245) 71271

Економічний форум у Львові

Прогноз погоди у Стрию

Прогноз погоди в Стрию на найближчий місяць


СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини

На початок сторінки


Каталог україномовних сайтів [Vox.com.ua] Портал українця

© Стрийська міська рада, 2007-2020
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове