13.09.2018, 15:49

Відкриття художньої виставки

11 вересня 2018 року в приміщенні виставкового залу міського краєзнавчого музею «Верховина» (вул. Шевченка, 107) відкрилася виставка творів образотворчого мистецтва під назвою «Погляд поколінь».

На ній виставлені роботи живопису та графіки художників яких вже немає з нами. Це – Михайло Козик (1879-1947), Олекса Харків (1897-1939), Осип Величко (1922-2000), Петро Обаль (1900-1987), Богдан Гумецький (1914-1977), Іван Венгринович (1927-1989), Богдан Дружинець (1928-1963), Григорій Паламар (1929-2010), Остап Оброца (1931-1979), Ігор Завозін (1959-2015).

Разом з картинами згаданих художників на виставці представлені роботи стрийських художників, наших сучасників, членів Національної спілки художників України Юрія Бандери, Мирона Довганича, Ігоря Мельника, Мирона Нестерчука.

Про життєвий та творчий шлях представлених на виставці митців образотворчого мистецтва розповіла заступник директора музею Зеновія Ханас, тепло привітав присутніх з непересічною подією заступник міського голови Роман Волинець, до присутніх звернулися презентовані художники Ігор Мельник, Мирон Довганич, Юрій Бандера та Мирон Нестерчук. Зі своїми враженнями виступили художник Ігор Сивик та учні гімназії імені Митрополита Шептицького.

Запрошуємо стриян та гостей міста відвідати цю непересічну виставку творів образотворчого мистецтва художників, наших земляків.

Фото Г.Данильців