03.09.2018, 16:09

Інформація про проведені засідання містобудівної ради

29 серпня 2018 року в приміщенні міськвиконкому по вул. Т.Шевченка, 71 за участі членів містобудівної ради та громадськості, відбулось засідання містобудівної ради та громадське слухання по розгляду детальних планів території (містобудівної документації).

На засіданні за інформацією голови ради Р.Маланія були розглянуті детальні плани території в районі вулиць Морозенка, Коцюбинського, Яворницького, по вул. Новаківського, 4а, по вул. Ленкавського, 10а (повторний розгляд), по вул. Валова, 11, по вул. М.Заньковецької,18а, по вул. Дрогобицькій, 5, по вул. Успенській, 41, по вул. Дрогобицькій, 62, по вул. Івасюка. Під час засідання містобудівної ради на запитання членів містобудівної ради були надані відповіді та пояснення розробниками детальних планів території - архітекторами Т.Дириком, О.Латиком. Свою думку по детальному плану території по вул. М.Заньковецької, 18а (Стрийської Станції юних натуралістів), також висловили О.Кирилів, М.Закусов.

Детальні плани територій в районі вулиць Морозенка, Коцюбинського, Яворницького, по вул. Новаківського, 4а, по вул. Ленкавського, 10а (повторний розгляд), по вул. Валова, 11, по вул. М.Заньковецької,18а, по вул. Дрогобицькій, 5, по вул. Успенській, 41, по вул. Івасюка вирішено погодити та винести на розгляд чергової сесії Стрийської міської ради.

Внаслідок обговорення вирішено детальний план території по вул. Дрогобицькій, 62, не погоджувати та додатково вивчити.