23.04.2018, 14:52

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Стрийської міської

23 квітня цього року відбулося засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради під головуванням міського голови Стрия Романа Шрамов'ята.

Про підготовку господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.р. доповів заступник міського голови І.Стецик. Затверджено заходи по підготовці господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. До1 жовтня 2018 року вирішено забезпечити підготовку житла, виробничих комунально-побутових приміщень, будівель, споруд, систем тепло-, водо-, газо-, електропостачання та резервних джерел електроживлення до експлуатації в осінньо-зимових умовах 2018-2019 років, створити необхідний запас матеріалів та палива2018-2019 років, на засіданнях виконкому щомісячно розглядати хід підготовки господарства міста до роботи в в осінньо-зимовий період та про результати роботи доповісти на засіданні виконкому у вересні 2018 року.

Про формування попередньої мережі класів у закладах загальної середньої освіти та про організацію обліку дітей дошкільного віку в м.Стрию доповіла начальник відділу освіти міськвиконкому О.Матвіїв.

Про надання грошової допомоги членам Стрийської міськрайонної громадської організації “Союз Чорнобиль України” у зв’язку з відзначенням 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, матеріальної допомоги матерям з нагоди святкування Дня Матері та одноразової грошової допомоги громадянам міста доповів начальник управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому С. Панилик.

Про виділення коштів з міського бюджету на книговидання доповів начальник відділу культури міськвиконкому Б.Бойко.

Розглянуто також питання про дозволи на обдарування неповнолітніх, про закріплення житлової площі за дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, про переведення житлових приміщень в нежитлові, про оформлення та реєстрацію права власності на об’єкти нерухомого майна, про переоформлення договорів найму житла з громадянами; про взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов, про видалення сухостійких та аварійних дерев, про затвердження проектно-кошторисної документації та ін.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.