29.03.2018, 16:14

Впровадження первинної медичної допомоги у Стрию

28 березня у приміщенні Стрийської міської ради відбулася виробнича нарада з питань реформування медицини під головуванням заступника міського голови Стрия Романа Волинця. Нарада відбулася за участю працівників медичних закладів міста, депутатів Стрийської міської ради, керівників відповідних відділів міськвиконкому.

Обговорювалися питання визначення структури первинної медичної допомоги, зокрема, поділу на первинні дитячу і дорослу медицину. Начальник фінансового управління Л.Коваль та начальник юридичного відділу Н.Темник надали консультації з питань, які цікавили медичних працівників.

Заступник міського голови Р.Волинець наголосив на тому, що при впровадженні медичної реформи важливо пам'ятати: кожен мешканець міста повинен отримувати якісну і вчасну медичну допомогу та щоб в процесі реформування не були ущемлені медичні працівники.