16.05.2017, 18:42

Вшановуємо героїв

15 травня цього року відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня Героїв у 2017 році.

Голова оргкомітету, заступник міського голови м.Стрия Роман Волинець виступив з інформацією про підготовку до свята. Зокрема, будуть вестися роботи по впорядкуванню братських могил, інших військових поховань, де захоронені герої – борці за волю України. У школах та бібліотеках міста проводитимуться уроки пам’яті, історичні години, виставки історичної літератури, публікацій з періодики, присвячені борцям національно-визвольних змагань, зустрічі з ветеранами УПА, АТО. 23 травня у міському Будинку культури о 16.00 год. відбудеться урочиста Академія з нагоди Дня Героїв.

У обговоренні виступили начальники та спеціалісти відділів міськвиконкому Б.Бойко, О.Матвіїв, О.Пилипів, Р.Тивонович, голови районної та міської організацій КУН М.Магас та Р.Готь, художній керівник МБК Л.Дяків.

Члени оргкомітету обговорили сценарій святкової Академії, приуроченої Дню Героїв.