30.04.2021, 08:30

Кінець епохи хаотичного сміттєзвалища.

Депутати Стрийської міської ради затвердили підписання договору з ТОВ «Грінера Україна» щодо управління Стрийським полігоном захоронення ТПВ. Компанія забезпечить впорядкування тіла сміттєзвалища, втрамбовування відходів та повне накриття його шаром ґрунту. У планах упорядковувати 1 га території у місяць.

Уже зовсім скоро мешканці навколишніх сіл та районів міста не збиратимуть зі своїх парканів поліетиленові пакети після кожного пориву вітру. Також більше не буде неконтрольованого завезення сміття.

Цілодобово вестиметься відеонагляд і кожен зможе проконтролювати, які машини заїжджають на сміттєзвалище і вагу сміття, яке вони завозять.

Засновник компанії Богдан Михалусь має 20-літній стаж роботи у керівництві полігонами США, тепер в Україні запроваджує світові принципи поводження з ТПВ. Відтепер працюватиме і у Стрию. Старт уже з травня.