12.01.2021, 14:19

Стрийська дитячо-юнацька спортивна школа має нового керівника.

Міський голова Олег Канівець представив громаді та тренерам новообраного директора Миколу Столярського. Завдяки його тренерським здібностям стрийська юнацька команда з волейболу вже отримала чимало титулів в Україні і славу у рідному місті. Голова Громади та Перший заступник Микола Дмитришин подякували багаторічному директору ДЮСШ Олексію Кухару за віддану працю у галузі спорту. Також Голова висловив сподівання на нові звершення та перемоги серед дитячих та юнацьких команд об’єднаної громади під керівництвом нового директора.