19.11.2020, 12:14

Шановна стрийська громадо!

Я щиро вдячний за те, що впродовж шести каденцій виявляли мені високу довіру, обираючи очільником нашого чудового міста. Це велика честь і велика відповідальність. Я робив усе, що було в моїх силах, щоб виправдати Вашу довіру, бути гідним разом з Вами крок за кроком іти вперед, до нових звершень. Моє життєве кредо “Бог і Україна”, християнська мораль і високі патріотичні засади зобов'язували мене чесно служити рідному місту, Українській державі.

Ми разом пройшли нелегкий шлях становлення, разом раділи успіхам державотворення, долали труднощі, які переживала молода Українська держава. І хоча якими напруженими були ці роки, ми ніколи не відступали перед труднощами. Багаторічний досвід керівництва містом допомагав мені бачити проблеми, які ставило перед нами життя, знаходити шляхи їх вирішення. Разом з патріотичною громадою Стрия ми успішно відновлювали історичну пам'ять, розбудовували наш спільний дім, перетворюючи його в ошатне, впорядковане місто, яким сьогодні пишаємося.

Я вдячний членам Стрийського міськвиконкому, депутатському корпусу, команді професіоналів, з якими дбали про добробут стриян, забезпечували життєдіяльність міста.

Життя не стоїть на місці. Кожен день приносить нові виклики. Вірю, що Ви й надалі разом з новообраним міським головою докладатимете знання і вміння, щоб конкретними справами примножувати славу Стрия і Стрийщини.

Шановна стрийська громадо, разом з глибокою вдячністю прийміть найщиріші побажання добра і злагоди, миру і благополуччя. Нехай Бог береже Вас і Ваші родини, зігріває Своєю любов'ю, дарує сили і наснагу для нових починань і звершень на благо Української держави.

Роман Шрамов’ят