30.10.2020, 13:15

Шановна стрийська громадо!

1 листопада ми відзначаємо знаменну дату в історії України — 102 річницю з дня проголошення ЗУНР. Це одна з визначних дат в історії України на шляху до здобуття незалежності. Після сотні років польського та австрійського панування постала ЗУНР — яскравий і незаперечний приклад українського державного правопорядку. Ця подія засвідчила силу духу українців, волелюбність, прагнення до свободи, бажання жити у власній соборній національній державі.

І хоча героїчна спроба українського народу побудувати власну державу зазнала невдачі, боротьба не була марною. Проголошення ЗУНР відкрило дорогу до об'єднання українців, довело світові, що ми — державотворча нація, яка заслуговує на власну державу, має невід'ємні права на неї.

Вшановуючи пам'ять творців ЗУНР, ми усвідомлюємо, що приклад їхнього служіння Богові та Україні повинен й надалі залишатися взірцем для кожного з нас. Їхній приклад героїчної боротьби спричинив піднесення національної свідомості і через століття передався теперішньому поколінню незламних борців за волю України — героям Небесної Сотні, воїнам АТО (ООС).

Шановні стрияни, вітаю Вас з річницею проголошення ЗУНР. Бажаю міцної і непохитної віри в майбутнє Української держави, щастя і добробуту, миру і наснаги для добрих справ в ім'я великого українського народу!

Слава Україні!

Роман Шрамов’ят