30.10.2020, 13:02

Щодо можливості оформлення житлових субсидій та важливості своєчасної оплати житлово-комунальних послуг в повному обсязі

Відповідно до норм п.14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 з наступними змінами, житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо структурними підрозділами з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.) на день звернення за призначенням житлової субсидії.

Звертаємо увагу громадян на існування механізму реструктуризації заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг на підставі укладеного договору з надавачами цих послуг.

Житлова субсидія призначається з початку опалювального (неопалювального) сезону за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію протягом двох місяців з початку такого сезону, в іншому випадку - з місяця, наступного за тим, в якому надійшло документальне підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію.

Управління праці та соціального захисту населення Стрийської міської ради