13.10.2020, 13:16

Шановні стрияни, військовослужбовці, ветерани Збройних Сил, учасники національно-визвольної боротьби, дорогі наші захисники незалежної Української держави!

Прийміть щирі вітання зі святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь українців, оборонців та визволителів рідної землі, - Днем захисника України.

У цей день ми вшановуємо мужність та відданість тих, хто зі зброєю в руках виборював Україні волю, ціною власного життя став на двобій з підступним ворогом. Це свято мужності, самовідданості, благородства. Свято кожного, хто в той чи інший час віддавав своє здоров'я, силу, професіоналізм справі захисту Вітчизни.

14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці — покровительки українського війська, ми відзначаємо створення Української Повстанської Армії — єдиної збройної сили, яка боролася проти нацизму та більшовизму, опираючись лише на власні сили. Їхню естафету перейняли нинішні герої — військовослужбовці Збройних Сил України, які мужньо і самовіддано захищають східні кордони рідної землі, мирне майбутнє наших дітей. Саме ця гібридна війна вкотре показала світові: ми єдиний народ, непереможна нація, готова захищати свої права на власну державу та свободу.

Шановні захисники України, у цей святковий день бажаю Вам миру, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра. Нехай Ваше життя освітлює слава перемог українських героїв, сила і міць української зброї, любов і відданість до своєї України.

Слава Україні! Героям Слава!

Роман Шрамов’ят