15.09.2020, 13:09

Відділ освіти виконавчого комітету Стрийської міської ради оголошує конкурс

Відділ освіти виконавчого комітету Стрийської міської ради Львівської області оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Стрия»

Кваліфікаційні вимоги:

• На посаду директора комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Стрия» (далі – Центр) призначається особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до порядку, затвердженого Засновником Центру.

Умови оплати праці:

• відповідно до чинного законодавства.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

• копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі;
  • копія (копії) документа (документів) про освіту;
  • заповнений особовий листок по обліку кадрів з автобіографією;
  • згода на збір та обробку персональних даних;
  • лист-ознайомлення із Законом України «Про очищення влади»;
  • копія військового квитка та особова картка працівника (типової форми П2).При собі обов’язково мати оригінали документів або копії завірені належним чином.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії до 12 години29 вересня 2020 року, за адресою: м. Стрий, відділ освіти виконкому Стрийської міської ради, вул. Шевченка, 71, каб. 41, телефон для довідок (03245) – 71218.

Конкурс (письмовий іспит та співбесіда) буде проводитися 30 вересня 2020 року о 10 годині у відділі освіти Стрийської міської ради.15:14 15.09.2020