11.09.2020, 13:19

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, яке відзначаємо у другу неділю вересня.

Це свято людей самовідданих та відповідальних, які присвятили своє життя важливій справі — розбудові паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого є запорукою енергетичної незалежності та національної безпеки нашої держави.

Професії нафтовика та газовика високо цінуються у суспільстві і вимагають неабиякого професіоналізму. Саме Вам ми завдячуємо теплом та затишком у наших оселях, від Вас залежить стабільна робота економіки України. Своєю сумлінною працею, організованістю та дисципліною, з почуттям глибокої відповідальності Ви робите все можливе для забезпечення енергетичних потреб мешканців нашого міста, краю. Стрияни вдячні Вам за самовіддану працю, професіоналізм, чесне виконання своїх обов'язків. Ви творчо використовуєте напрацьований попередніми поколіннями досвід для розвитку стратегічно важливих галузей промисловості України, задоволення внутрішнього споживчого попиту населення.

З нагоди професійного свята бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, добра, миру, сімейного затишку, трудової наснаги, успішного здійснення задумів. Нехай доля завжди посміхається Вам, а робота приносить задоволення та втіху. Нехай свято подарує Вам радість та гордість за обраний Вами життєвий шлях.

Роман Шрамов’ят