11.09.2020, 13:18

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани спорту, спортсмени, шанувальники та уболівальники спорту!

Прийміть сердечні вітання з Днем фізичної культури і спорту — святом прихильників здорового способу життя, людей, які присвятили своє життя спорту, і передають цю відповідальність нашим дітям, захоплюють своєю майстерністю, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю, прагненням до поставленої мети, перемог.

Це свято відзначаємо щорічно у другу суботу вересня. Воно об'єднує людей різного віку, професій та інтересів, які своєю діяльністю формують здорову націю. Сьогодні фізична культура і спорт є невід'ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я громадян.

Наше місто має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів на всеукраїнських та європейських аренах. Їхні успіхи — результат наполегливої праці. З року в рік спортсмени Стрия вносять вагомий вклад у розвиток фізкультурно-спортивного руху України. Наше спільне завдання — й надалі залучати у спортивні зали, майданчики школярів, молодь, людей зрілого віку, зміцнювати матеріально-технічну базу спортивних закладів міста.

У день професійного свята бажаю усім успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя. Міцного Вам здоров'я, родинного щастя, невичерпної енергії та наснаги, нових спортивних перемог.

Зі святом Вас!

Роман Шрамов’ят