14.08.2020, 10:12

Засідання комісії з питань надання грошової компенсації для придбання житла деяким категоріям осіб

12 серпня 2020 року під головуванням заступника міського голови Ігоря Стецика, відбулось засідання комісії з питань надання грошової компенсації для придбання житла деяким категоріям осіб.

У відповідності із внесеними змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 року №719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» та на виконання листів Міністерства у справах ветеранів війни України від 05.08.2020 року №6529/02/09.2-20, комісія провела перерахунок розміру нарахованої грошової компенсації двом особам з інвалідністю 2 групи, внаслідок безпосередньої участі в АТО, а також матері особи, яка загинула під час участі в антитерористичній операції у зв’язку з зі зміною складових формули , за якою розраховується компенсація.

Комісією також прийнято рішення про перерахунок розміру грошової компенсації 9 особам у зв’язку зміною опосередкованої вартості спорудження 1 кв.м загальної площі житла в регіоні.