03.07.2020, 13:04

4 липня — День Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції, ветерани правоохоронних органів нашого міста!

Прийміть щирі вітання з професійним святом. Ви пов'язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою — служити суспільству шляхом забезпечення охорони правопорядку. А це під силу лише мужнім людям, готовим приймати правильні рішення у критичних ситуаціях. На поліцію покладено виключно благородне завдання — захист життя і здоров'я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки. Здійснення цієї нелегкої місії вимагає особливої сумлінності, чесності, високої фахової підготовки.

Приємно відзначити, що у повсякденній роботі Ви демонструєте високий професіоналізм, відданість справі, службовому обов'язку. І це дає бажані результати. Ви підставляєте плече міській владі, стрийській громаді, допомагаєте налагоджувати процеси державотворення. Ви втілюєте основний принцип діяльності правоохоронних органів — служити та захищати.

Шановні працівники правоохоронних органів Стрия, сьогодні найвищою оцінкою Вашої діяльності повинна стати довіра громадян. Від Вашої професійності, подальших успішних кроків залежить стан суспільства, спокій у нашому місті. Вірю, що й надалі Ви гідно служитимете народу України, стриянам, забезпечуючи ефективну реалізацію державної політики у галузі законності та правопорядку.

Особлива подяка ветеранам органів внутрішніх справ, які сьогодні передають свій багатолітній досвід молодим. А також матерям, дружинам тих, хто оберігає наш спокій.

У цей святковий день щиро бажаю усім, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону — справою честі, міцного здоров'я, оптимізму, впевненості у власних силах, благополуччя, наснаги, нових професійних звершень в ім'я подальшої розбудови Української держави. Нехай Ваша праця, професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою мешканців нашого міста. Зі святом Вас.

Роман Шрамов’ят