14.05.2020, 13:25

Засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

Сьогодні, 14 травня, відбулося засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради, яке відкрив і вів міський голова Роман Шрамов'ят.

На засіданні міськвиконкому розглянуто питання про виконання міського бюджету за І квартал 2020 року. Зокрема, надходження доходів загального фонду міського бюджету м.Стрия за січень-березень 2020 року з врахуванням субвенцій з інших бюджетів склали 115871,5 тис.грн., що становить 102,6 відсотка до планових призначень в сумі 112885,2тис.грн. Освітньої субвенції надійшло 20824,9 тис.грн. та медичної – 11649,8 тис.грн., що склало відповідно по 100 відсотків до запланованих поступлень. Без врахування трансфертів фактичні надходження доходів склали 79364,9 тис.грн., що становить 100,9 відсотка до запланованих 78648,6 тис.грн. Протягом І кварталу 2020 року на фінансування видатків загального фонду міського бюджету спрямовано 96425,7 тис.грн., що забезпечило виконання показників видаткової частини міського бюджету на 81,0 відсоток планового обсягу бюджетних асигнувань з урахуванням змін.

Також розглянуто питання про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік; про введення штатних посад фахівців з публічних закупівель в установах освіти м.Стрия; про надання грошової допомоги членам сімей загиблих учасників АТО; про надання одноразової грошової допомоги громадянам міста; про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньому; про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітнім; про закріплення житлової площі за дітьми, позбавленими батьківського піклування; про утворення мобільної групи для виявлення сімей, що належать до вразливих груп населення, або перебувають у складних життєвих обставинах, та моніторингу дотримання прав дітей в умовах карантину; про зменшення розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення для населення за квітень місяць 2020 року КП «Стрийтеплоенерго»; про внесення змін до складу міської постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання; про взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов; про оформлення, реєстрацію права власності на об’єкти нерухомого майна; про передачу житлових будинків на самообслуговування співвласників будинків; про передачу житлових будинків в управління ОСББ; про надання дозволу на проведення захоронення безрідних громадян; про встановлення тарифів на ритуальні послуги, інші питання.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.