28.12.2019, 07:55

Нелегальне працевлаштування за кордоном призводить до припинення соціальних виплат

Управління праці та соціального захисту населення Стрийської міської ради повідомляє одержувачів соціальних допомог та житлової субсидії про те, що в період отримання зазначених виплат обов'язкою умовою є перебування на території України. Оскільки існують випадки, коли тривалий особа неофіційно працює за кордоном, не сплачує жодних податків, проте користується державною соціальною підтримкою, компенсаціями, отримує субсидію та соціальні виплати за кошти Державного бюджету України, який наповнюється з податків громадян, які офіційно працюють на теренах нашої держави.

Органами соціального захисту населення здійснюються перевірки на предмет виїзду та тривалого перебування за кордоном одержувачів державних допомог. Якщо одержувач державних соціальних виплат тривалий час перебуває та неофіційно працевлаштований за кордоном – вказані виплати припиняються та скасовуються, а незаконно отримані кошти повертаються до бюджету.