10.12.2019, 15:11

Сесія Стрийської міської ради

10 грудня відбулося засідання ХХІІІ сесії VІІ демократичного скликання Стрийської міської ради, яке відкрив і вів міський голова Стрия Роман Шрамов'ят.

На сесії розглянуто питання: про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року; про внесення змін до показників міського бюджету м. Стрия на 2019 рік; про затвердження змін до Програми економічного та соціального розвитку м. Стрия на 2019 рік; про міський бюджет м.Стрия на 2020 рік; про затвердження змін до Програм “Фінансування заходів пов’язаних з економічною діяльністю КП «Ринок»”; “Природоохоронні заходи міського значення на 2018-2020 роки”; «Утриманння та розвиток доріг та дорожньої інфраструктури м. Стрия на 2019 рік»; «Утримання окремих об’єктів благоустрою”; “Капітальний ремонт житлового фонду”; “Водопровідно-каналізаційне господарство”; «Програми фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018-2020 роки»; Комплексних Програм «Підтримка учасників АТО (ООС) та членів їх сімей – жителів м.Стрий» на 2019 рік; “Соціальний захист та підтримка незахищених категорій населення” на 2019 рік; Програм розвитку Комунальних некомерційних підприємств «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Стрия» Стрийської міської ради Львівської області на 2019 рік; «Стрийська центральна міська лікарня» Стрийської міської ради Львівської області на 2019 рік; “Стрийський пологовий будинок”; “Стрийська міська дитяча лікарня” Стрийської міської ради Львівської області на 2019 рік; про реорганізацію Стрийської міської стоматологічної поліклініки шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство "Стрийська міська стоматологічна поліклініка"; про надання дозволу на розроблення детальних планів території в м.Стрию; про затвердження детальних планів територій в м. Стрию; про внесення змін до складу конкурсної комісії з відбору виконавця робіт по землеустрою, оцінки земель і виконавця торгів на конкурсній основі, складу комісії по конкурсному відбору суб’єктів оціночної діяльності та складу узгоджувальної комісії для вирішення земельних спорів, інші земельні питання; про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Стрия, складу аукціонної комісії; про затвердження Положення про порядок приватизації комунального майна територіальної громади міста Стрия; про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Львівської області на 1 квартал 2020 року; про згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Стрий комп’ютерного обладнання; про затвердження списку присяжних для Стрийського міськрайонного суду; про затвердження Тимчасового положення про місцеві ініціативи у м. Стрию; про внесення змін до складу постійних депутатських комісій Стрийської міської ради та інші питання.

З інформацією про роботу в поточному році виступив керівник Стрийської місцевої прокуратури І.Лескович.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

У різному виступили депутат Стрийської міської ради А.Поврозник, член ініціативної групи І.Шаповаленко.