03.12.2019, 14:35

Інформація про проведене засідання містобудівної ради

26 листопада 2019 року в приміщенні міськвиконкому по вул. Т.Шевченка, 71 за участі членів містобудівної ради та громадськості, відбулось засідання містобудівної ради та громадське обговорення по розгляду детальних планів території (містобудівної документації).

На засіданні за інформацією голови ради першого заступника міського голови Р.Маланія були розглянуті детальні плани території на вул. Крушельницької, 21, на вул. Галицькій,1, обмеженої майданом Ринок, площею 22 Січня, вул. Людкевича, вул. Валовою, обмеженої вул. Незалежності, вул. Мазепи, вул. Б.Хмельницького, вул. Валовою, обмеженої вул. Героїв Небесної Сотні, вул. Збіжева, вул. Ф.Колесси, майданом Ринок, обмеженої вул. Є.Коновальця, вул. Болехівською, вул. Підзамче, обмеженої вул. І.Багряного, вул. Об’їзною, вул. О.Ольжича, вул. Скибінського, обмеженої вул. Підзамче, вул. Гайдамацькою, парком ім. Т.Шевченка (з корегуванням детального плану території по вул. Підзамче, 36, 36а, 36б, 36в, 36г затвердженого рішенням Стрийської міської ради №641 від 11.12.2018р.), обмеженої вул. Валовою, вул. Незалежності, вул. Драгоманова, вул. Т.Шевченка, обмеженої вул. Болехівською, вул. Гасина, вул. Кривою, обмеженої вул. П.Обаля, вул. Добрівлянською, пров. Рафальського, вул. Т.Шевченка, обмеженої вул. Зеленою, вул. Б.Хмельницького, вул. Андрусяка, вул. Успенською, обмеженої вул. Б.Хмельницького, вул. Дубравського, вул. Т.Шевченка, майданом Й.Сліпого, обмеженої вул. А.Корчака, вул. Залізняка, проїздом між вул. Залізняка та вул. Б.Хмельницького, вул. Б.Хмельницького, обмеженої вул. Коссака, вул. 50-річчя УПА, вул. Січ.Стрільців, про що повідомлялося в часописі «Гомін волі» за 26.10.2019р., та на офіційному сайті Стрийської міської ради - http://www.stryi-rada.gov.ua. Протягом місяця пропозицій чи зауважень не надходило.

Під час засідання містобудівної ради на запитання членів містобудівної ради та громадськості були надані відповіді та пояснення розробниками детальних планів території - архітекторами Т.Дириком, О.Францкевичем. Свою думку по детальним планам території також висловили Р.Маланій, І.Пастущин, М.Дребот, А.Поврозник та інші.

Розгляд детального плану території обмеженої вул. Валовою, вул. Незалежності, вул. Драгоманова, вул. Т.Шевченка вирішено відкласти для додаткового вивчення.

Інші детальні плани територій вирішено погодити та винести на розгляд чергової сесії Стрийської міської ради з внесенням доповнень до детальних планів території:

• на вул. Галицькій, 1;
  • обмеженої вул. Героїв Небесної Сотні, вул. Збіжева, вул. Ф.Колесси, майданом Ринок;
  • обмеженої вул. І.Багряного, вул. Об’їзною, вул. О.Ольжича, вул. Скибінського;
  • обмеженої вул. П.Обаля, вул. Добрівлянською, пров. Рафальського, вул. Т.Шевченка;
  • обмеженої вул. Зеленою, вул. Б.Хмельницького, вул. Андрусяка, вул. Успенською;
  • обмеженої вул. Б.Хмельницького, вул. Дубравського, вул. Т.Шевченка, майданом Й.Сліпого;
  • обмеженої вул. Коссака, вул. 50-річчя УПА, вул. Січ.Стрільців.